Як вибрати натяжні стелі (Одеса, Київ, Дніпро)

Якщо ви сумніваєтеся у виборі натяжних стель, то в цьому вам неодмінно стане в нагоді багаторічний досвід нашої команди King Stroy. Не перший рік працюючи з натяжними системами, наші фахівці вивчили всі нюанси даного виду обробки, способи можливого монтажу і зможуть допомогти вам підібрати оптимальний варіант.

Крім того, що ми грамотно зробимо необхідні заміри, виготовимо і встановимо натяжні стелі (Одеса, Київ, Дніпро), наші майстри зможуть надати вам консультації в плані матеріалів, способів монтажу і навіть варіантів підсвічування.

Види натяжних стель

Сьогодні найбільш поширеними видами натяжних стель є системи з тканинних або ПВХ-матеріалів (вініл).

Вінілові стелі виготовляються шляхом зварювання на спеціальному обладнанні з отриманням полотен до 5 м шириною. Встановлюється така система з попереднім нагріванням матеріалу до певної температури, щоб вініл став м’яким і досить податливим. При цьому край заправляється в заздалегідь зафіксований профіль, а після охолодження полотно розтягується і вирівнюється.

Полотна з тканин виробляються з поліестерових ниток, які просочуються поліуретаном. Такі стелі безшовні і при їх монтажі не потрібна підгонка під площу приміщення – досить зафіксувати відрізок з шириною до 5 м на встановленому профілі.

Фактури натяжних полотен бувають різні: сатин, лак, матові, перламутрові, під замшу, перли. На матеріали, які пропонує наша компанія, надаються сертифікати, що підтверджують якість, екологічність.

Що врахувати при виборі натяжної стелі

Вибираючи натяжні стелі (Одеса, Київ, Дніпро), слід врахувати:

  • Призначення приміщення;
  • Стиль інтер’єру;
  • Передбачуваний бюджет.

Завдяки наявності безцінного досвіду, наші фахівці допоможуть вам створити неповторний, ексклюзивний, оригінальний інтер’єр з використанням кращих видів натяжних систем і за найбільш прийнятними цінами.