Монтаж освітлювального обладнання в натяжні стелі

З урахуванням того, що натяжні стелі (Одеса, Київ, Дніпро) виготовляються з полотен, багато хто вважає неможливим кріплення до таких систем світильників. Насправді фахівці нашої компанії King Stroy легко вирішують таку проблему.

Вбудовування в натяжні стелі освітлювального обладнання робить дизайн конструкцій ексклюзивним і максимально привабливим. Для полотна з вінілу або тканини ви можете вибрати всілякі накладні або вбудовані світильники, люстри, вельми популярну світлодіодне підсвічування.

 

Cпецифіка установки

  1. Спочатку слід визначитися з тим, який тип підсвічування буде використовуватися. При покупці світильників потрібно додатково придбати термокольця і платформу.
  2. Відповідно до обраного типу світильників складається схема монтажу із зазначенням місця розташування освітлювальних приладів і проводки.
  3. Потім розмітка переноситься на чорнову стелю, а до місць фіксації світильників підводиться система проводів. Прилади кріпляться до базової стелі, а в полотні натяжної стелі під світильники прорізаються отвори.
  4. На підготовлені отвори кантуют термокольця, що забезпечують стабілізацію діаметра і виключають подальшу деформацію полотна.
  5. Через термокольця пропускають дроти, до платформи підключають підготовлені освітлювальні прилади. Лампочки вкручують після того, як відрегульована висота світильників.

Майстри нашої компанії King Stroy гарантують надійний і безпечний монтаж освітлення при установці натяжних стель різної складності.