Натяжні стелі з фотодруком

Щоб додати приміщенню унікальний, привабливий і ефектний дизайн, сьогодні є можливість вибору натяжних стель з фотодруком.

Друк на натяжних полотнах застосовна для вінілу і тканини. Малюнок в різному стилі, кольорі можна наносити на глянцеві, сатинові, напівпрозорі ПВХ-матеріали.

Технологія фотодруку на натяжних стелях (Одеса, Київ, Дніпро)

  1. Незалежно від габаритів полотна, висока якість малюнка при друку на натяжних стелях забезпечується завдяки спеціальним плоттерам з роздільною здатністю до 1420 пікселів.
  2. Фарба, яка використовується для фотодруку, має стійкість до ультрафіолету. Дана особливість дозволяє нанесеним принтам зберігати свій первинний вигляд, яскравість і привабливість довгі роки без змін, потускнения.
  3. Після нанесення фарба глибоко проникає в нитки полотен. Тому тканини з фотодруком легко і без пошкодження миються засобами для догляду за різними поверхнями. Наприклад, для очищення натяжної стелі з друкованим малюнком можна використовувати рідину, призначену для миття вікон.
  4. Сертифіковані тканини з малюнком відрізняються відсутністю запаху, гарантованої екологічністю, безпекою і можуть використовуватися для оформлення приміщень будь-якого призначення.

У нашій компанії King Stroy ви можете замовити фотодрук на натяжних стелях з упевненістю в отриманні якісних, довговічних, гарних полотен.

Друк на натяжних стелях дозволяє забезпечити:

  • Яскравість фарб
  • Можливість виконання плавних переходів між півтонами
  • Є можливість друку на кольорових матеріалах (включаючи чорний або темно-синій глянець)
  • Сохне практично миттєво
  • Доступна ширина друку до 320 см

В King Stroy можна замовити друк на натяжних стелях (Одеса, Київ, Дніпро) швидко і якісно. У нас великий банк зображень на будь-яку тему.