монтаж натяжных потолков качественно

Плівкові натяжні стелі Одеса, Київ, Дніпро

Якщо ви хочете отримати шикарний інтер’єр і при цьому не надто витратитися на оформлення стелі, то наша компанія King Stroy пропонує зупинитися на виборі плівкових натяжних систем.

Натяжні стелі (Одеса, Київ, Дніпро), виготовлені з ПВХ, універсальні і підходять для обробки будь-яких типів приміщень: кухонь, ванних, віталень, спалень, офісних кабінетів, комерційних площ і не тільки.

Плівка, яка використовується в якості матеріалу полотен, проводиться з полівінілхлориду і натягується на профільні системи по периметру приміщення за допомогою теплового обладнання.

Як встановлюються плівкові натяжні стелі

Виходячи з досвіду установки натяжних стельових систем, наші майстри рекомендують використання гарпунною технології:

  1. Замір здійснюється за спеціальною схемою;
  2. Дані замірів вносяться в програму ПК, після чого, в результаті виконаних розрахунків, стелю викроюється в цеху;
  3. Гарпун (жорсткий елемент для фіксації матеріалу в профіль) приварюється по краю полотна на станочном обладнанні. Гарпун може розтягуватися, тому полотно заздалегідь викроюється з розміром меншим, ніж периметр приміщення;
  4. Підготовлене полотно підвішується за допомогою прищіпок. Верхній шар приміщення нагрівається за допомогою апаратної установки до t + 70C, починається монтаж конструкції;
  5. Краї полотна вкладаються в багети, потім профіль декорується плінтусом або вставкою.

Варто врахувати, що установка натяжних стель (Одеса, Київ, Дніпро) з вінілової плівки вимагає наявності професійного досвіду, а також спеціального обладнання. Ми рекомендуємо звертатися виключно до кваліфікованих майстрів, щоб уникнути небажаних проблем з провисання полотен і іншими дефектами, спровокованими дилетантським монтажем.