Злив води з натяжних стель Одеса, Київ, Дніпро

Однією з вагомих переваг таких систем, як натяжні стелі (Одеса, Київ, Дніпро) є можливість полотен на якийсь час утримувати воду.

Всі ми знаємо, що в квартирах, офісах, інших приміщеннях трапляються «потопи», коли з верхнього поверху відбувається затоплення нижнього. Якщо при цьому в «підтопленому» приміщенні встановлені натяжні стелі, то вони зможуть утримати воду – в основному матеріали розраховані на утримання до 100 л води на 1 м2. При цьому варто знати, що вінілові полотна міцніше тканинних зважаючи на якісних характеристик матеріалу.

Однак розраховувати на тривале утримання води нерозумно, і при виникненні такої ситуації ми рекомендуємо вжити таких заходів:

  • Терміново викликати майстра компанії King Stroy по телефону 098-168-69-69;
  • Відключити стельові світильники;
  • По можливості, знеструмити приміщення.

До приїзду фахівця ні в якому разі не намагайтеся самостійно вирішити проблему, тим більше, якщо ви не маєте в цій сфері практичних навичок.

Увага! Не варто намагатися злити воду з натяжної стелі самостійно, а також проколювати полотно! Це може привести до дефектів системи з подальшим її дорогим відновленням.

При необхідності зливу води з натяжної стелі в Одесі, Києві, Дніпрі, викликайте наших майстрів. На ваш виклик ми відгукнемося оперативно, на місці правильно оцінимо ситуацію і виберемо найбільш «безболісний» спосіб її вирішення.